GRAND EFES ÇAĞDAŞ MEKANDA SANAT

  İzmir Grand Efes Oteli’nde yer alan çağdaş sanat koleksiyonunun otelin tarihçesiyle birlikte aktarıldığı; tasarım, fotoğraf çekimi ve tüm kurgulamanın Paralel Tasarım tarafından yapıldığı kitap ilgili çevrelerce çok beğenildi.

  İTÜ 2008 - 2012

  Türkiye’nin en saygın eğitim kurumlarından İTÜ’nün 2008-2012 yılları arasında gerçekleştirdiği önemli proje ve faaliyetleri içeren tanıtım/prestij kitabının tüm tasarım, koordinasyon ve editöryel çalışmaları tarafımızca hazırlandı.

  VKV KOÇ ÖZEL İLKÖĞRETİM OKULU VE LİSESİ 20. YIL KİTABI

  Koç Lisesi’nin 20. yılı için özel olarak hazırlanan kitap, içerdiği anı niteliğinde hikayeler ve görsellerle orjinal tasarımıyla özel bir prestij yayını olmuştur. Tüm yayına hazırlık Paralel Tasarım tarafından yapıldı.

  TOG YÜZYÜZE 100 YÜZ

  Kitap, Toplum Gönüllüleri’nin 10. Yıllık yolculuğunda ilke ve değerlerine yakın gördüğü 50 seçkin kişi ile yaptığı söyleşilerden oluşmaktadır. Kitabın tüm tasarım, röportaj koordinasyon ve hazırlıkları tarafımızca yapıldı.

  REMIX YEMEK KİTAPLARI

  Türkiye’nin en çok satan yemek kitaplarının başında gelen REMIX’ler Paralel Tasarım’ın kendi yayını ve üretimidir. Tüm tariflerin hazırlığı, düzenlemesi, kitap tasarım ve baskıları tarafımızca yapılmıştır.