AKÇANSA HARCI

  Akçansa Harcı’nın, fabrika çalışanları ve kurum arasındaki iletişimi güçlendirici önemli bir misyonu var. Şirket ve fabrika çalışanlarının tanıtımı, özel haberler ve aktivitelerin yer aldığı dergi her yıl tarafımızca yayına hazırlanmaktadır.

  BSH BİZ

  BSH Türkiye’nin iç iletişim dergisi BİZ, 2007 yılından beri Paralel Tasarım bünyesinde yayına hazırlanmaktadır. Tüm editöryel çalışmaları tarafımızca yürütülen BİZ, BSH Grubu’nda beğenilerek izlenmektedir.

  FİNANSBANK BİZBİZE

  Banka ile ilgili bilgileri, aktiviteleri, çalışanların tanıtılması gibi iç iletişimi güçlendirici haberleri kapsayan Finansbank Bizbize; gezi, aktüalite, sanat, gurme makaleleriyle de ilgi ile izlenmiştir. Finansbank Bizbize’deki tüm haberlerin hazırlanması Paralel Tasarım tarafından gerçekleştirilmiştir.

  KORDSA GLOBAL INTOUCH MAGAZINE

  Kordsa Global’ın faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde dağıtılan ve kullanılan Intouch Magazine; tasarım, içerik, röportajlar, özgün konular, şirket haberlerinin derlenmesi, fotoğraf çekimleri dahil olmak üzere Paralel Tasarım tarafından hazırlandı.

  ABDİ İBRAHİM İŞ’TE BİZ

  Abdi İbrahim İŞ’te BİZ dergisi, İstanbul Maslak’taki Abdi İbrahim Binası’nın özgün mimarisine uyumlu olarak tasarlandı ve 2 yıl süresince bünyemizde yayına hazırlandı.

  FİNANSBANK POS

  Finansbank POS cihazı kullananan tüm işletmelere mailing sistemi ile gönderilen, banka haberlerinin yer aldığı iç iletişim yayını olarak 2008’den bu yana hazırlanmaktadır.